O nas

W 2024 roku odbędzie się druga edycja Półmaratonu Koło, a to dlatego, że daliście nam sporo wiatru w żagle, a może nie w żagle- w skrzydła. Stąd decyzja o kontynuacji projektu i dalszym rozwoju. 

Nowością natomiast, będzie sztafeta na dystansie półmaratonu, gdzie każdy z uczestników będzie miał do przebiegnięcia po 10,5km. 

Kolejnym ważnym elementem będzie zorganizowanie biegów dla dzieci. Od 200m, aż do 1km. Uczestniczyć będzie mogło każde dziecko do 15-tego roku życia. Wierzymy, że będzie to ciekawa propozycja dla wszystkich rodziców chcących przyjechać do nas na półmaraton i przy okazji świetny moment do zaszczepiania kultury fizycznej wśród najmłodszych.

Półmaraton w roku 2024 odbędzie się dokładnie po tej samej trasie jak w roku 2023. Będzie płasko, szybko, całość po nawierzchni asfaltowej. Trasa posiada atest PZLA. Na trasie a także po minięciu linii mety będą znajdowały się punkty odżywcze. Zadbamy też o to, by pakiety startowe były dobrze wyposażone. Po przekroczeniu linii mety otrzymacie przepiękne i zasłużone medale.

Zapisy ruszają 2 stycznia 2024 roku o godzinie 18:00.

Zawody odbędą się 28 kwietnia. Start i meta biegu będzie ustytułowana w Parku 600-lecia w Kole. Wszystkie aktualności będziemy podawać na naszych social mediach na Facebooku, oraz Instagramie, w razie jakichkolwiek pytań śmiało możecie skorzystać z zakładki KONTAKT.

To co? polecisz razem z nami półmaraton? 

#POLEĆpółmaraton

Do zobaczenia
Organizatorzy