O nas

Sami biegamy, sami uczestniczymy w zawodach sportowych i chcieliśmy aby w regionie pojawiła się duża solidna impreza biegowa na nieco dłuższym dystansie, a konkretnie…na dystansie półmaratonu. Od słów do czynów minęło kilka miesięcy, ale finalnie udało nam się stworzyć miejsce, które mamy nadzieję będzie atrakcyjnym wyzwaniem sportowym pod postacią biegu na dystansie półmaratonu. Start zawodów dopiero na wiosnę, ale przygotowania warto zacząć już dziś.

Półmaraton odbędzie się po płaskiej trasie o nawierzchni asfaltowej, trasa będzie posiadała atest PZLA.. Na trasie półmaratonu będą znajdowały się punkty odżywcze, gdzie będzie można skorzystać z wody lub izotonika. Zadbamy też o to, by pakiety startowe były dobrze wyposażone. Natomiast na mecie, możecie się spodziewać przepięknych medali i posiłku regeneracyjnego.

Zapisy ruszają 4 stycznia 2023 roku o godzinie 18:00. Warto zapisać się szybciej ponieważ, dla pierwszych 100 uczestników przygotowaliśmy, atrakcyjne wpisowe w kwocie 69zł oraz upominek od naszego sponsora. 

Zawody odbędą się 30 kwietnia o godzinie 9:00. Start i meta biegu będzie ustytułowana w Parku 600-lecia w Kole. Wszystkie aktualności będziemy podawać na naszych social mediach na Facebooku, oraz Instagramie, w razie jakichkolwiek pytań śmiało możecie skorzystać z zakładki KONTAKT.

To co? polecisz razem z nami półmaraton? 

Do zobaczenia
Organizatorzy