O nas

Sami biegamy, sami uczestniczymy w zawodach sportowych i chcieliśmy aby w regionie pojawiła się duża solidna impreza biegowa na nieco dłuższym dystansie, a konkretnie…na dystansie półmaratonu. Od słów do czynów minęło kilka miesięcy, ale finalnie udało nam się stworzyć wydarzenie, które w roku 2023 okazało się sukcesem. W roku 2024 mamy ambicje, żeby nasze zawody były dla Was jeszcze atrakcyjniejsze.

Półmaraton w roku 2024 odbędzie się dokładnie po tej samej trasie jak rok temu. Będzie płasko, szybko, całość po nawierzchni asfaltowej. Trasa posiada atest PZLA. Na trasie a także po minięciu linii mety będą znajdowały się punkty odżywcze. Zadbamy też o to, by pakiety startowe były dobrze wyposażone. Po przekroczeniu linii mety otrzymacie przepiękne i zasłużone medale.

Zapisy ruszają 4 stycznia 2024 roku o godzinie 18:00. Warto zapisać się szybciej ponieważ, dla pierwszych 100 uczestników przygotowaliśmy, atrakcyjne wpisowe w kwocie 69zł. 

Zawody odbędą się 28 kwietnia o godzinie 9:00. Start i meta biegu będzie ustytułowana w Parku 600-lecia w Kole. Wszystkie aktualności będziemy podawać na naszych social mediach na Facebooku, oraz Instagramie, w razie jakichkolwiek pytań śmiało możecie skorzystać z zakładki KONTAKT.

Nowością, którą wprowadzamy będą biegi dzieci! Chcemy, aby Wasze pociechy również mogły wziąć udział w bieganiu i poczuć niesamowitą atmosferę!

To co? polecisz razem z nami półmaraton? 

#POLEĆpółmaraton

Do zobaczenia
Organizatorzy